Kövesd élőben Kapu Tibor felbocsátását az Ax-4 űrmisszió keretében

Facebook
Reddit
Email
WhatsApp
Kapu Tibor űrutazása, felbocsátás

2025. június 25-én Kapu Tibor, Magyarország második űrhajósa, elindul a Nemzetközi Űrállomásra az AX-4 küldetés résztvevőjeként. Ez mérföldkő hazánk űrtörténetében – nálunk élőben követheted az indítást!

Ünnepeljük együtt, hogy ismét egy magyar lép a világűrbe! Ne maradj le – ez a nap történelmet ír!

Élő közvetítés

fotó forrása: brandfolder.com